"Бухгалтерська весна - 2020"*- 03 квітня вебінар!

Лектор:  Тимофеєва Людмила Ярославівна - головний фахівець АФ «Контракти-аудит», аудитор, податковий консультант, фахівець з питань оподаткування прибутку і ПДВ.

👉На вебінарі додатково розглянемо:

❗️Увага останні зміни!!! Новий антикризовий Закон прийнято! Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)":                                                                                  - підвищення граничних розмірів доходу для «єдинників» І-ІІІ груп;                                                                                                                    - зміна розмірів єдиного податку для І та ІІ груп;- зміна правил звільнення від плати за землю та податку на нерухомість;                - особливості проведення камеральних перевірок;                            - зміни щодо акцизного податку;                                                              - зміни щодо ЄСВ та багато інших.                                                  ☑️Зміни до Кодексу законів про працю.

Доступ до online-трансляції 350,00 грн., якщо Ви клієнт ПП "КАІС ПЛЮС" 250,00 грн. 

1. Останні зміни в податкове законодавство

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)»:

- звільнення від штрафів та пені; - мораторій на податкові перевірки; - звільнення від ЄСВ для самозайнятих фізосіб та фермерів; - дата застосування РРО переноситься; - лікарняні через коронавірус; - декларування доходів та інші зміни.

Закон України № 465 (на підставі законопроекту 1209-1) набрав чинності. Аналіз змін:
- зміни щодо адміністрування ЄСВ;
- рідини для електронних сигарет і ліцензування;
- уточнення про штраф за зберігання пального без відповідної ліцензіі;
- фінзвітність за МСФЗ;
- держдивіденди та інші зміни.
2. Податок на прибуток
Облікова політика - 2020:
- бухгалтерський облік ПДВ;
- безоплатні роздачі з рекламними цілями;
- дисконтування довгострокових заборгованостей;
- зміна назви товару тощо.
Дисконтування довгострокових валютних заборгованостей (практичні приклади).
Посередницькі договори: переваги для платників податку на прибуток.

Виправлення помилок в декларації з податку на прибуток. Коли подавати уточнюючу фінансову звітність.
3. ПДВ

Нове щодо блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Перелік кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування.

, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненніавтоматизованого моніторингу

- Алгоритм дій при блокуванні реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Таблиця даних платника податку. Строки оскарження в суді рішення про відмову у реєстрації ПН/РК.

- Щодо порядку нарахування податкових зобов'язань відповідно до пункту 199.1 статті 199 ПКУ та їх відображення у податковій звітності з ПДВ.
- Дата виникнення права на податковий кредит у платника податку, який здійснює оплату придбаного товару за рахунок бюджетних коштів.
- Щодо порядку нарахування дистриб'ютором податкових зобов'язань з ПДВ при здійсненні операцій із списання ТМЦ у зв'язку із закінченням терміну їх реалізації.
4. РРО: всі зміни з 01.04.2020 року.
5. ПДФО
- Медична допомога за рахунок роботодавця.
- Оподаткування продажу легкових автомобілів фізичним особам.
- Оподаткування поступлень на карткові рахунки: міфи і дійсність. Зміни щодо права розкриття банківської таємниці.
6. Перевірки з питань праці. Нові фінансові санкції. Зміни щодо повідомлення про прийняття на роботу.
7. Інші зміни:
- Електронні лікарняні. Зміни прийнято.
- Оновлення інформації про власників.

- Фінансовий моніторинг для бухгалтерів. - ЕЦП на флешках: чи можливо. - Інші питання, актуальні на день проведення семінару. 

8.Відповіді на запитання(Відповіді на запитання частково будуть надані під час вебінару (ті, які надійшли до вебінару), а на питання, що будуть задаватись, протягом 3-х днів після вебінару - відповіді в письмовій формі)

*у разі прийняття на дату проведення вебінару

Увага!Часовий регламент вебінару:
10:45 - 11:00 - Доступ до кабінету вебінару
11:00 - 13:00 - Перша частина лекції 
13:30 - 15:10 - Друга частина лекції та відповіді на запитання
Вартість участі в вебінарі: для діючих абонентів ПП«КАІС ПЛЮС»,
що сплатили ліцензію за квітень 2020 року - 250,00 грн. Для інших: 350,00 грн
.

ВАЖЛИВО!!!
- Є можливість почути відповіді на Ваші запитання. Якщо Ви хочете отримати їх на вебінарі, відправляйте попередньо на вказану нижче електронну пошту, щоб лектори розрахували час та доступно Вам відповіли.

Ваші ЗАПИТАННЯ до лекторів надсилайте: seminar-liga@ukr.net до 30.03.2020 р. включно.

                        З питань участі за тел. (0332) 29-06-05, (066) 218-78-16, (096) 681-79-83